Якщо в крамниці ми обираємо продукти, враховуючи такі фактори як сезонність, зовнішній вигляд, запах, ціна, то обирати шоколад потрібно, виходячи з кінцевої цілі його використання.
Для корпусних цукерок ми обираємо один, для шоколадних фігур - зовсім інший (повірте, це дуже спростить Вам життя і запитання "що я зробила не так" зникнуть самі по собі).
⠀
Отже, шоколад, окрім поділу на види, має ще класифікацію текучості (напевне, не раз помічали ось такі позначки на упаковці).
Більш текучий шоколад, з більшою кількістю какао-масла у складі, створює тверду, тонку, блискучу капсулу, яку легко дістати з полікарбонатної форми. Він вважається ідеальним для корпусних цукерок .
⠀
Менш текучий шоколад, з меншою кількістю какао-масла у складі, навпаки, створює менш тверду, проте товсту та матову капсулу. Використовуйте його для створення шоколадних фігур.
⠀
А тепер найцікавіше, розшифруємо Вам ступені текучості шоколаду:⠀
ﻩ Найкраще підходить для начинок, кремів чи морозива
ﻩﻩ Обирайте його для створення шоколадних фігур
ﻩﻩﻩ Універсальний
ﻩﻩﻩﻩ Ідеальний для цукерок, які занурюємо в шоколад, а також для тонких корпусних блискучих цукерок чи гострих шоколадних форм
ﻩﻩﻩﻩﻩ Найбільш текучий, знадобиться Вам для декорування печива тонким шаром шоколаду.
⠀
P.S. Не забувайте, яким би текучим не був шоколад, без правильного темперування результат може бути доволі неочікуваним.