КАТАЛОГ
0
Понад 5 років на ринку України
Понад 3000 найменувань товару завжди в наявності

Крохмаль тапіока, Sosa Ingredients, 600 г

Sosa Ingredients
449,00
грн.
Крохмаль тапіоки, або, як його ще називають, борошно маніоки-це продукт подрібнення кореня рослини маніоки, який використовується як замінник звичайного борошна в стравах або кондитерських виробах. 
Чули про безглютенову борошно? Крохмаль тапіоки-це один з її видів. Особливістю цієї муки є те, що вона може легко зв'язуватися з іншими видами безглютенової муки, такими, як рисова, гречана і т. д
Тапіоковий крохмаль виготовлений з маніоки, відрізняється тим, що дає прозору масу з високою в'язкістю. Залежно від концентрації, при охолодженні утворює гель або пасту. За своїми властивостями тапіоковий крохмаль дуже близький до крохмалю картопляного і застосовується в тих же галузях промисловості. Однак за окремими показниками перевершує крохмаль картопляний: за рахунок меншої вологості (на 6-7%) вміст крохмалю в товарній масі більше, тапіоковий крохмаль має меншу зольність і тому вважається найчистішим крохмалем.
Застосовується в багатьох рецептах безглютенової випічки для додання привабливого вигляду готового продукту і отримання золотистої скоринки.

Артикул: 50593

Смотрите также другие товары
Click to order
ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ
Total: 
Телефон
E-mail
Заповніть це поле, якщо бажаєте отримати електронним листом інформацію про своє замовлення.
Я маю промокод:
Якщо у вас є промокод, не забудьте активувати його, натиснувши кнопку Активувати.
Коментар:
Залиште нам своє повідомлення, якщо це потрібно.
Payment method

Коротка інформація, яка допоможе Вам більше дізнатися

про умови доставки

  • Мінімальна сума замовлення для відправки Новою Поштою: 100 грн. Відправка відбувається кожного робочого дня.
  • Мінімальна сума замовлення для відправки Укрпоштою: 1000 грн. Відправка відбувається один раз в тиждень (в п’ятницю).
  • Якщо сума замовлення до 2500 грн. - вартість доставки оплачується покупцем при отриманні посилки.
  • Якщо сума замовлення дорівнює (або більша) 2500 грн., а замовлення було оформлено за роздрібними цінами, що вказані в онлайн-крамниці caffitalia.com.ua без додаткових знижок - вартість доставки до відділення оплачується продавцем при відправленні посилки.
  • Орієнтовну вартість доставки Вашого відправлення можна дізнатися одразу в корзині, під час оформлення замовлення. Ми не працюємо за Накладними платежами.
  • При оплаті замовлення, комісію банку сплачує користувач послуги, тобто покупець.
  • Після повної оплати, необхідно відправити SMS на номер телефону +38 (066) 813 32 13, вказавши прізвище замовника, суму та час переказу.
  • Відправка замовлення відбувається на наступний робочий день після оплати та отримання SMS сповіщення з підтвердженням. За винятком випадків, коли для повного формування замовлення потрібна додаткова поставка товару на склади дистриб'ютора.

Більше ТУТ